22 October 2020 Thursday
Çotanaklar`da gündem tahta

Çotanaklar'da gündem tahta

Başkan Hakan Karaahmet: "Hedefimizi direkt şampiyonluk olarak belirlemedik. Giresunspor olarak hedefimiz doğru işlere imza atmak. 8,5 milyon TL'lik ödeme yaptığımızda transfer yasağımız kalkacak"

Dış transferde 13 futbolcuya imza attıran Giresunspor’da Başkan Hakan Karaahmet, transfer yasağının kalkması için 8,5 milyon TL’ye ihtiyaçlarının olduğunu dile getirdi.

Yeşil-beyazlıların Başkanı Karaahmet;“Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Daha önce Tolgahan, Kerem, Hayrullah, Sergio, Nalepa, Zafer, Sergen, Eren ve Hüsamettin’in transferini gerçekleştirmiştik. Ardından Caner Hüseyin, Sadi Karaduman, Diarra ve Helder’i kadromuza dâhil ettik. Hedefimizi direkt şampiyonluk olarak belirlemedik. Giresunspor olarak hedefimiz doğru işlere imza atmak.” Şeklinde konuştu.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Yönetim kurulu olarak çalışmalara dört koldan devam ettiklerini kaydeden Başkan Karaahmet; “Kongre süreci ile ligin başlama tarihi arasında olan süre biraz kısa olduğundan yoğun bir çalışma içerisindeydik. Bir yandan kadro kurarken, bir yandan da kapalı olan tahtayı açtırabilmek için görüşmeler yapıyoruz.  Transfer yasağını kaldırabilmemiz için 8,5 milyon TL’ye ihtiyacımız var. Hali hazırda bu yasağı kaldıramadık.  8,5 milyon TL’lik ödeme yaptığımızda transfer yasağımız kalkacak. Giresunspor olarak şehrimizin dinamiklerinden destek bekliyoruz.  İsim sponsorluğu konusunda tekliflere açığız. Giresunspor çok önemli bir markadır” şeklinde konuştu. 


Giresunsporspor28hakan-karaahmethaberler

Diğer haberler

Çotanaklar`da rota Altay

Çotanaklar'da rota Altay

Sergio hayat veriyor

Sergio hayat veriyor

Yorumlar

 • Nizamettin BİLİR 02.09.2020 11:23

  Bu yönetim eski yönetimin az çok devamı gibi Giresun sporu şu anki sıkıntılı duruma da düşürdukleri için Transfer tahtasınıda açtıracaklardır.

 • Ayhan Yıldız 01.09.2020 16:32

  Tahtayı açamıyorsa kapı orda

 • Alİ Özkaya 01.09.2020 13:09

  Sayın çok kıymetli Hakan Başkan`ımıza ,Ön libero, orta saha ya ve Topu iyi kullanan oyuncu gerekiyor,şu anda Trabzonspor da bir oyuncu kiralık olarak gözüküyor.çok faydalı olur diye düşünüyorum! Not:Trabzonspor`da teknik direktör Eddie Newton, 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Cafer Tosun`un yeniden kiralanmasını istedi. Trabzonspor`un genç yeteneği Cafer Tosun geçtiğimiz sezonu Sarıyer`de geçirmişti. Beyaz Martılar ile kontratı sona erdikten sonra da bordo-mavili ekibe geri dönmüştü. Teknik direktör Eddie Newton, süre bulması için 20 yaşındaki orta saha oyuncusunun bir kez daha kiralanmasını istedi. Cafer`in Trabzonspor ile 2023`e kadar kontratı bulunuyor. Münihden kucak dolusu selamlar sunuyorum..Ali Özkaya .

 • slm28 01.09.2020 03:14

  seçime girdiğiniz zaman bu tablo zaten belliydi şimdi çıkmışsınız şu kadar para lazım yok takımı ligden çekeriz gibi sözler söylüyorsunuz sayın başkan seçilmeden önce gerek sponsorlarınız gerek alacağınız topcular gerekse klübün mali sorunlarının çözüleceğini söylemiştiniz ne oldu bu sözler bu zihniyetle amatör klüp yönetemezsiniz orası daha çok fedakarlık istiyor oradaki yöneticilerin hiç geliri olmuyor herşeyi ceblerinden karşılıyorlar (amatör klüp yönetcisi olarak biliyorum)hiçbir fedakarlık yapmadan gelen paralarla herkes klüp yönetir hatta allah korkusu olan israf etmeden her kuruşunu hesap yaparak harcar daha önceki yönetimler gibi gereksiz harcamalar yaparak 3-4 sezon önce borcu olmayan klüpler arasındayken bugün batmaya en büyük aday klüp şekline getirmezler

 • Fatih 31.08.2020 22:25

  Hani yonetimde olanlar 250 bin lira verecekti noldu yalan mı oldu yoksa 15 tanede loca sattınız bunlar 5 milyon ediyor zaten hic mi sponsor anlasmanız yok sizin yapacaktınız bunları niye geldiniz oyuncu getirmek kolay iş önemli olan zamanında parasını yatırıp oynatmak birde eski yonetımden 6 kişi aldınız hesap soracaksınız ılk onlara sorun ama ibrayıda alkıslayarak sız verdınız sımdıde bu durumdan cıkartacak kısıler sızın yonetımınız özellikle o 6 yonetici

Yorum yaz

Captcha