23 August 2019 Friday
Çok ihtiyacımız var

Çok ihtiyacımız var

Giresunspor'da Asbaşkan Kazancıoğlu: "Karşınızdaki takımın hedefsiz yani kaybedecek hiçbir şeyinin olması bu maçın zorluk derecesini artırıyor. Geçmişte bu tip takımlar karşısında puan kayıpları maalesef yaşadık. Aynı sonla yine karşılaşmak istemiyoruz"

Giresunspor’un Asbaşkanı Mehmet Kazancıoğlu, üç puana çok ihtiyaçlarının olduğunu söyleyerek; sezon başından bu yana sadece bir puan alma başarısı gösteren bu haftaki rakipleri Kardemir Karabükspor’u küçümsemediklerini söyledi.

Son haftalardaki kötü gidişatta kadrodaki eksik oyuncu sayısının fazla olmasının etken olduğunu kaydeden Asbaşkan Kazancıoğlu; “Diğer takımlarda taşlar yerine otururken maalesef biz sakatlıklarla boğuştuk ama futbolun içerisinde bunlar da var. Ligde tam orta sıradayız. Play-off potasındaki takımları yakalamamız mümkün” dedi.

3 PUANA MECBURUZ

Yarın oynayacakları Kardemir Karabükspor müsabakasının zor geçeceğini kaydeden Asbaşkan Kazancıoğlu; “Karşınızdaki takımın hedefsiz yani kaybedecek hiçbir şeyinin olması bu maçın zorluk derecesini artırıyor. Geçmişte bu tip takımlar karşısında puan kayıpları maalesef yaşadık. Aynı sonla yine karşılaşmak istemiyoruz. Kesinlikle rakibi hafife almıyoruz. Kazanmaya çok ihtiyacımızın olduğu bir maça çıkacağız. Yine eksiklerimiz var ancak hocamızın görev vereceği tüm oyuncu arkadaşlar galibiyet için ellerinden geleni yapacaktır” diye konuştu.

 

 


mehmet-kazancıoğluGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Yolculuk Cumartesi

Yolculuk Cumartesi

Çotanaklar kahvaltıda

Çotanaklar kahvaltıda

Yorumlar

  • Taraftar 09.11.2018 21:52

    Daha önce de milli maç arası ilaç gibi gelecek diyordunuz. Bir galibiyetiniz bile yok.

Yorum yaz

Captcha