13 April 2021 Tuesday
`Bu şehrin yüzünü güldüreceğiz`

"Bu şehrin yüzünü güldüreceğiz"

Giresunspor Başkanı Karaahmet: "Bu takımın bu saatten sonra herkesin desteğine ihtiyacı var. Gereksiz tartışmaları bir tarafa bırakarak, Giresunspor'u hak ettiği yere getirebilmek için taşın altına elimizi koymamız lazım"

Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, sezon bitiminde şampiyon olarak şehrin yüzünü güldüreceklerini dile getirdi.

Başkan Karaahmet; “Giresunluların birçok konuda birleşemediği yerde Giresunspor birleştiği tek marka. Şuan bu birliktelik sağlanmış durumda. Üzerimizde büyük bir güç ve sorumluluk var. Bu birlikteliği sağlamış olmak ben ve yönetim kurulum adına gurur verici. Sorumluğun da farkındayız. Geçmişte birçok konuda fikir ayrılıkları veya bölünmeler olmuş ama geldiğimiz günden bu yana yapmaya çalıştığımız birleştirici olmak, kişilerin gelip geçicisi Giresunspor’un kalıcı olduğunu anlatmaya çalıştık. Bunu da başardık. Mutluyuz. Herkes tek ses olmaya başladı” dedi.

 BU YÜKÜ HEP BERABER TAŞIYALIM

Karaahmet sözlerine şu şekilde devam etti: “Bu takımın bu saatten sonra herkesin desteğine ihtiyacı var. Gereksiz tartışmaları bir tarafa bırakarak, Giresunspor’u hak ettiği yere getirebilmek için taşın altına elimizi koymamız lazım. Ben herkesi arıyorum, ayağına kadar gidiyorum herkesle temas kurmaya çalışıyorum. Hepimiz işi gücü bıraktık. Giresunspor ile uğraşıyoruz. İnşallah bu şehrin yüzünü güldüreceğiz. Bu saatten sonra bu yükü hep beraber paylaşmamız lazım. Giresunspor her şeyin üstünde artık. Bütün bölünmüşlüklerin en üstünde Giresunspor var. Giresunspor’u doğru yüceltmemiz lazım. Yapabilecekleri hangi imkânlar varsa herkesi Giresunspor’a desteğe çağırıyoruz. Bu bir fırsat ve önümüzde iki aylık bir süreç var. Bu değişime herkesin destek vermesini istiyoruz. Köprü yapabiliriz, yol yapabiliriz ama bunu parayla yapamıyoruz. Parayla olan bir şey değil. Bu birçok etkenin bir araya gelmesiyle olan bir şey. Küçük kırgınlara dargınlıklara bu fırsatı yem etmeyelim. Giresunspor’u hak ettiği yere çıkartalım.”


hakan-karaahmetspor28ÇotanaklarGiresunspor

Diğer haberler

3 sesleri

3 sesleri

14. randevu

14. randevu

Yorumlar

  • Ümit Çoban 19.02.2021 13:36

    Allahına kurban başkanım.

  • HAMDİ altun 18.02.2021 21:36

    Davan davamızdır başkanım. Maddi manevi desteği fazlasıyla vereceğiz inşallah. Bu yolda Giresun halkı. İş adamları taraftar siZi yalnız bırakmayacaktır. Bunu gerçekten hakediyorsunuz. Yönetiminize. Teknik heyet ve futbolcularımıza bizleri sevindirdikleri ve gururlandırdıkları için hepsini canı gönülden kutluyorum. Yolunuz açık vurduğumuz gol olsun. İstanbuldan selam olsun. Giresunuma ve giresunsporuma.

Yorum yaz

Captcha