27 October 2021 Wednesday
`Ben tribünlere giderken zorlandım. Oysa.`

"Ben tribünlere giderken zorlandım. Oysa."

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Adana Demirspor karşısında sahadan galibiyetle ayrılan futbolcularını tebrik ederken; "Ben maçtan sonra tribünlere gitmekte zorlandım. Oysa benim oyuncularım bu sahada üst düzey mücadele ederek bize galibiyet armağan ettiler. Hepsini kutluyorum" dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan deneyimli çalıştırıcı Hakan Kutlu; “Bizim için güzel bir akşam oldu. Çünkü hava ve saha şartları iki takım içinde zor olacağını bize göstermişti. Adana Demirspor deplasmanda kazanarak buraya geldi. Sonuç olarak iyi giden de bir Giresunspor vardı. Zor olan maç saha ve hava şartlarıyla daha zor hale geldi. Saha şartları bugün işi sadece mücadeleye döktü. Oyuncularım benim beklediğimden daha fazla mücadele ettiler. Kendileriyle gurur duyuyorum. Maçtan sonra ben bile tribünlere giderken zorlandım. O çocuklar bu zeminde iyi mücadele verdiler. İlk yarı skoru biraz daha yukarı taşıyabilirdik. Bir takım çok isterse çok mücadele ederse Allah da yardım eder. Bu çocuklar galibiyeti hak etti. Adana Demirspor da elinden gelen mücadeleyi verdi. Bu sahada mücadele eden tüm oyuncuları kenarda bekleyen tüm oyuncuları tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.


GiresunsporAdanaDemirsporHakanKutlu

Diğer haberler

Yorumlar

  • Kaan 01.12.2019 21:19

    Hocam haftaya bursa deplasmani zor,defansif oynatmaya calis,kontralarla belki skora gideriz,akil vermis gibi olmiyayimda,fikrimi soyledim,sadece ,basarilarin devami insallah

Yorum yaz

Captcha