22 October 2020 Thursday
`Başkan bir şey saklamamalı`

"Başkan bir şey saklamamalı"

Başkan Karaahmet: "Geçen sezonki yönetimde de yer alan altı arkadaşımız bazı şeyleri bizim dönemimizde öğrendi. Onların bir suçu yok. Başkan söylemezse yönetici bir şey bilemez. Ben her şeyi paylaşıyorum"

Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, tüm idarecilerin kulüpteki her şeyden haberdar olduğunu dile getirdi.

Başkan Karaahmet; “Yönetimlerin farklı bir tarzı var. Ben diğerleri ne yapar bilemem ama bizim tarzımız her şeyi bilgilendirmek. Masada otururuz, şu şöyle, bu böyle oldu diye bilgi veriyoruz ve yöneticilerimizin hepsi de kulübümüzdeki gelişmelerden bilgi sahibi oluyorlar.  Başkanlar bir şey saklarsa yönetici bir şey bilmez. Ben her şeyi idareci arkadaşlarıma anlatıyorum, onların onayını alıyorum. Daha önceki yönetimde görev yapanlar bazı şeyleri bizim dönemimizde öğrendi. Onlarının bir suçu yok” dedi.

HERKES CEZASINI ÖDEYECEK

Başkan Karaahmet; “Bazen başkanlar futbolcu transferinde oyuncuları astronomik rakamlara alma zaafına düşebiliyorlar. O anki heyecanlarına verilmeli. Biz bir hesaplaşma içerisinde değil, sorunları çözme peşindeyiz. Eski başkanlarımızın da bu konuda bana yardımcı olacaklarını düşünüyorum.  Benim dönemimde yönetici arkadaşlarımızdan TFF’den para cezası alacak olan olursa bunu kendi cebinden ödeyecek. Yönetici dikkatli olacak, ceza almamaya özen gösterecek. Biz bu kulübe yük getirmek için gelmedik. Bu bizim yaptığımız bir hata olur. Ben saha kenarında yöneticilik yaptım. Hakemin ya da rakibin üzerine yürümek, cezaya neden olabilecek davranışta bulunmak bize yakışmaz. Sosyal medyada küfrü engellemeye çalışan bir başkan olarak, yöneticilerimizin hatasına göz yumamam” diye konuştu.   


Giresunsporyönetimihakan-karaahmetspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Çotanaklar`da rota Altay

Çotanaklar'da rota Altay

Sergio hayat veriyor

Sergio hayat veriyor

Yorumlar

  • Hamdi altun 03.09.2020 22:46

    Bravo başkanın Giresunspor'da bi şeyler değişiyor galiba. Kulüp müdürünü değiştirmek on numara oldu. Kulüp Müdürü güler yüzlü insanlarla güzel diyaloglar kurabilen gurbetten gelen gurbetçiler formasına gönül verdiği kulübüne gidip hasret giderebilmesi lazım başkanıyla yöneticisiyle oturup sohbet edebilmeli. Birde neden Giresun'un ilçelerinden giresunspor için türübüne gençlerimiz çağrılmıyor. Destek istenmiyor. Şampiyonluk birlikten gelir inanmaktan gelir. Taraftardan sorumlu yönetici ne iş yapar merak ediyorum. 2 ligde şampiyon olunan sezonda Giresun'un çoğu ilçesinden taraftar gurupları maça geliyorlardı. Ben başkanımdan rica ediyorum Giresun'un bütün ilçelerini birleştirsin bir bütün haline getirebilirseniz o zaman işler daha rahat yürür. İstanbul'dan giresunuma ve giresunsporuma selam olsun

Yorum yaz

Captcha