13 April 2021 Tuesday
`Aynı hırs ve aynı disiplinle`

"Aynı hırs ve aynı disiplinle"

Her maçın şampiyonluk maçı ruhunda geçeceğini belirten Giresunspor'un teknik patronu Hakan Keleş, sezon başında hedefledikleri Süper lige çok yaklaştıklarını belirterek şunları kaydetti.

Hakan  Hoca; “Bizim için oynadığımız her karşılaşma artık şampiyonluk maçı değerinde. Adanaspor maçından alınan 3 puan ile galibiyet serimizi 12’de 12 yapmayı başardık. Sezon başında hedeflediğimiz Süper Lige bir adım daha yaklaştık. Elde ettiğimiz bu başarıları sürdürmek serimizi devam ettirmek istiyoruz. Bundan sonraki süreçte de aynı hırs ve disiplin ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Oyuncularım sahada çok iyi performans gösterdiler. Oyundan kopmayarak oyunun başından sonuna kadar aynı disiplinle mücadele ettiler. Gösterdikleri bu özverili mücadelelerinden dolay her birini ayrı ayrı kutluyorum” dedi.

“KOLAY MAÇ, ZOR MAÇ DİYE BİR ŞEY YOK”

Ligde liderliğini koruyan ve elde ettiği seri galibiyetlere bir yenisini daha eklemek isteyen Keleş, hırslı ve mücadeleci oyun anlayışından taviz vermeyeceklerine vurgu yaparak; “Önümüzde evimizde oynayacağımız Altay maçı var. Biz rakiplerimizle oynayacağımız maçalara asla kolay maç zor maç diye bakmıyoruz. Sahaya çıkamadan önce de, sahadayken de kazanmayı ve kazanmak için oynamayı düşünüyoruz. Artık önümüzde oynayacağımız Altay maçı var. Hazırlılarımıza başladık. Buradan da 3 puan ile ayrılmayı hedefliyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İfadelerini kullandı.


hakan-keleşGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

3 sesleri

3 sesleri

14. randevu

14. randevu

Yorumlar

  • Kozak zıvalı 26.02.2021 11:31

    Hocam bu pandemi günlerinde Giresun halkı olarak bizleri 1970 ruhuyla güneşe yürüttüğün için teşekkürler Samsun sporu yenersek gerçek gücümüz ortaya çıkacak yenemesek de farketez takımı o maça motive etmelisin hocam BAŞARILAR

  • Kumyalı 26.02.2021 04:47

    Hocam çok zor maç olucak zafer sarhoşluğundan uyanalım bu maça odaklanalım ondan

Yorum yaz

Captcha