13 April 2021 Tuesday
Ali Eren`den açıklama

Ali Eren'den açıklama

Giresunspor'un eski Başkanı Ali Eren, temlik konusunda açıklamalarda bulundu.

Eski başkan Eren tarafından yapılan yazılı açıklama şu şekilde: “Son günlerde bazı basın yayın organlarında ve sosyal medya hesaplarında  hakkımda birtakım asılsız ve tamamen gerçek dışı, hedef saptırıcı haber ve paylaşımların yapıldığını üzülerek müşahede etmekteyim. Ailemden, işimden, sağlığımdan, maddi-manevi birçok fedakarlık yaparak, büyük bir özveri ve onurla yürüttüğüm Giresunspor Başkanlığım döneminde kulübümüze kendi cebimden oldukça yüklü miktarlarda bağış yaptığım gibi; yaptığım bu bağıştan hariç olarak;  tamamı belgeli, makbuzlu resmi delillerle ispatlı olarak  cebimden kulübümüze verdiğim resmi temlikli alacağımda  asılsız iftira ve iddiaların aksine hiçbir şaibe bulunmadığını görevde olduğum sürede birlikte çalıştığım ve halen mevcut yönetimde de göreve devam eden mevcut Yönetim Kurulundaki arkadaşlarım da bilmektedir. Kamuoyuna verilen yanlış bilgilerin aksine bugüne kadar işbu alacakla ilgili olarak Giresunspor Kulübümüzden tek kuruş tahsilat da yapılmadığı gibi; gerçek dışı yanıltıcı paylaşımların aksine temlik tarihi bile bu sezon değil; bir sene sonra 2021-2022 yılı gelecek sezonudur. Bu nedenle sanki Giresunsporumuzun önünde engelmiş gibi gösterilmeye çalışılan; bir sezon sonra vadesi gelecek tamamı yasal ve haklı alacağımız hakkında kamuoyunu yanıltmaya yönelik çabaların tamamı gerçek dışıdır. Tamamı yasal ve haklı alacağım olmasına rağmen; söz konusu Giresunsporumuz olunca, kamuoyuna yanıltıcı ve gerçek dışı bilgiler vermek yerine; bugüne kadar beyan ettiğim gibi, halen ve bugünden sonra dahi tarafıma yönelecek ve karşılıklı mutabakata varabileceğimiz her türlü çözüm önerilerine açık olmama ve bunu da defaatle ifade etmeme rağmen, bu yolu tercih etmeyip yargıya da intikal etmiş bir konuda kamuoyunu yanıltmaya matuf kabulü mümkün olmayan çabaların ve iddiaların gerçek dışı olduğunu kamuoyunun bilgisine sunarım. Saygılarımla”


ali-erenGiresunsporspor28Çotanaklartemlik

Diğer haberler

3 sesleri

3 sesleri

14. randevu

14. randevu

Yorumlar

  • HÜSNÜ YILDIZ 24.02.2021 12:21

    NE KADAR SAYGISIZCA BİR BAŞLIK. BU ADAM GİRESUNSPORUN ESKİ BAŞKANI. SOKAKTAKİ ÇOCUK DEĞİL. ADAM PARA VERMİŞ; GÖRDÜĞÜ MUAMELEYE BAK. PARASINI İSTEMEK EN DOĞAL HAKKI. O KADAR PARA VERMEYENLERDEN HESAP SORUN. ÇÖZÜM ÜRETEMEYEN YÖNETİMLE UĞRAŞIN

  • Nizamettin BİLİR 24.02.2021 10:59

    Birisi doğru bilgi vermiyor.Acaba hangisi?

  • HAMDİ altun 24.02.2021 02:12

    Sayın Karaahmet başkanım siz söylüceğinizi söylediniz. Artık mahkemeye hesaplarını versinler. Biz Gerçek giresunsporlular olarak her zaman birlik ve beraberliğimizi devam Ettireceğiz. Kimseye boyun eymiyeceğiz. Storemizden formalarımızı maskemizi Diğer ürünlerimizi Her maçımızda hatıra biletlerimizi alıyorum. Bu yolun sonunda inşallah şampiyon olucağız. Olmasakta sizin isminiz Giresunspor tarihine altın harflerle yazılacaktır. Ve ben bu sizin emeklerinizi çabalarınızı çocuğuma hep anlatacağım. Bu şehrin özlemini inananlar bitirecektir. Bizim hakkımız varsa size helaldir. DuruşunuZu çizginizi hiç bozmayın.

Yorum yaz

Captcha